Lord Mayor’s Cup (Sponsored by Killester Travel)

Sunday, 11th August, 2019

Match  Day  Time  Name Club Result V Name Club 


1 Monday   2.52   Derek Shields  Corballis  V Seamus Ward Balbriggan
2 Monday   3.00   Derek D'arcy  Clontarf  V Graham Smith Corballis
3 Monday   3.08   Gavin Barrett  St. Margarets  V Cian O'Sullivan Killiney
4 Monday   3.16   Shane O'Neill  Malahide  V Glen Gibbons Clontarf
5 Monday   3.24   Dean Russell  Clontarf  V Liam O'Donohoe Clontarf
6 Monday   3.32   Lawrence Craddock  Malahide  V David Heary Luttrellstown
7 Monday   3.40   John Whelan  Athenry  V Patrick Kavanagh Naas
8 Monday   3.48   Colin Finnerty  Portmarnock Links  V Francis Chaney St Annes
9 Monday   3.56   Niall O'Carroll  Corstown  V Paddy Higgins Naas
10 Monday   4.04   Dean Duffy  Forrest Little  V Murt O'Shea Baltray
11 Monday   4.12   Ronan Donnelly  Royal Dublin  V Neal O'Flynn Clontarf
12 Monday   4.20   Ronan O'Neill  Corrstown  V Paul O'Carroll Clontarf
13 Monday   4.28   Patrick O'Brien   Donabate  V Donal O'Riordan The Island
14 Monday   4.36   Conor Bradshaw  Portmarnock  V Alex Tyrrell Clontarf
15 Monday  4.44   Paul McLoughlin  Clontarf  V Karl Kiernan Forrest Little
16 Monday   4.52   Donal Duggan  Portmarnock Links  V Conor McGlynn Woodbrook


LORD MAYORS CUP - Sponsored by KILLESTER TRAVEL         


Match  Day  Time  Name Club Result V Name Club Result
17 Tuesday  2.52   Michael O'Rourke  Royal Dublin  V Mark Lawlor Donabate
18 Tuesday  3.00   Chris Loh  Portmarnock Links  V Sean Stafford  Clontarf
19 Tuesday  3.08   Conor Murphy  Clontarf  V Des Duggan Clontarf
20 Tuesday  3.16   John Tansey  Corrstown  V Shaun Blackburn Hermitage
21 Tuesday  3.24   Shay Leathem  Forrest Little  V John Butterly Corrstown
22 Tuesday  3.32   Liam de Veale  Stackstown  V Karl Herssens Howth
23 Tuesday  3.40   Paul Reilly  Co. Louth  V Conor Collier Howth
24 Tuesday  3.48   Mark Murray  Corrstown  V Thomas Kendellen Beaverstown
25 Tuesday  3.56   Daniel Maguire  St Annes  V Neil Cullen Clontarf
26 Tuesday  4.04   Conor G O'Brien  Clontarf  V Philip Scallon St Annes
27 Tuesday  4.12   Joseph Brennan  Portmarnock Links  V Philip Smith Malahide
28 Tuesday  4.20   Eamon MacLochlainn Jnr.  Malahide  V Philip D McGowan Royal Dublin
29 Tuesday  4.28   Paul Keogh  Corrstown  V Brian Hanratty Donabate
30 Tuesday  4.36   Jordan McDonald  St Annes  V Greg Cooke St Annes
31 Tuesday  4.44   Jack McGuinness  Clontarf  V Sam Kelly Sutton
32 Tuesday  4.52   Alan McCarthy  Clontarf  V Ronan Henderson Malahide